Home
Předchozí ročníky
Zakládací listina
Galerie
plk. Josef Balejka
plk. František Loucký
Další osobnosti
Kontakty
Fórum

Balejkův pohár - 10. ročník
Memoriál Františka Louckého - 8. ročník

21. května 2011 - Brumov-Bylnice


Výsledky ke stažení ve formátu PDF

Soutěžní kategorie:

Hlavní ceny

Balejkův pohár - kategorie L-I až L-IV - modely letounů Balejky a Louckého, popř. modely spojeneckých letadel z 2. světové války ve spojenecké kamufláži

1. Pavel Šenk, Spitfire Mk.I

Memoriál Františka Louckého - kategorie L-V až L-VIII - modely letounů Balejky a Louckého, popř. modely spojeneckých letadel z 2. světové války ve spojenecké kamufláži

1. Dušan Ritz, Vought V 156F Vindicator

Letadla

L-I 1/72 - mladší žáci

1. Tomáš Ritz, Ju-87 G-1
2. Róbert Bednár, Spitfire IX E
3. Róbert Bednár, Corsair F4U-1

L-III 1/72 - junioři

1. Jan Petr, KA-3B

L-IV 1/72 - senioři

1. Pavol Vilinský, Lightning F.6, 74,67 b
2. Pavel Šenk, Spitfire Mk.Ia, 73,83 b
3. Ondřej Fibich, Ni-23, 73,33 b
3. Pavel Šenk, Spitfire Mk.Vc, 73,33 b
3. Pavol Vilinský, Meteor F.3, 73,33 b

L-V 1/48 - mladší žáci

1. Tobiáš Křek, P-40 C Tomahawk
2. Pavel Novák, Avia BH-11

L-VI 1/48 - starší žáci

1. Daniel Hruškovský, Jak-3

L-VIII 1/48 - senioři

1. Jan Petr, MiG-21 MF
2. Dušan Ritz, Vought V 156F Vindicator
3. Romeo Musial, La-5 FN

Bojová technika

B-I 1/72 - mladší žáci

1. Daniel Hruškovský, T 54
2. Filip Karbus, Sherman
3. Daniel Hruškovský, C1 Ariete MBT

B-II 1/72 - starší žáci

1. Jakub Talanda, M60 A1 Patton

B-IV 1/72 - senioři

1. Radomír Zlámal, Opel Blitz
2. Radomír Zlámal, M2 A2 Bradley
3. Martin Procházka, Ural-375D Fuel

B-V 1/35 - mladší žáci

1. Radim Novák, M-113

B-VI 1/35 - starší žáci

1. Jakub Talanda, Sturmgeschutz

B-VII 1/35 - junioři

1. Jiří Špalek, M4 Sherman
2. Petr Zupko, Hummer M1025

B-VIII 1/35+1/48 - senioři

1. Martin Procházka, Jeep Willys Cylindrical
2. Radomír Zlámal, KV-1
3. Radim Kozubík, VW typ 85 Pickup

Dioráma

D-III junioři

1. Petr Zupko, Atlantic Wall

D-IV senioři

1. Martin Procházka, VW-230 GAS
2. Štefan Velas, Normandie 1944 - Caen
3. Tomáš Hájek, ...tak tady si bagetu nedáme

Ostatní

Automobily

1. Tomáš Dohnal, Alfa Romeo 158, 1950
2. Michal Dohnal, Dodge Charger RIT68 - závodní

Lodě

1. Miroslav Pajdla, Aircraft USS Saratoga
2. Miroslav Pajdla, The Pourquoi Pas

Papírové modely

P-I technika mladší žáci

1. Klára Nováková, Fokker E.V
2. Jitka Nováková, Loďka
3. Jitka Nováková, Ledoborec

P-III architektura junioři

1. Jiří Špalek, Roubené chaloupky z Volar
2. Jiří Špalek, Polabská lidová stavba

P-IV architektura senioři

1. Ondřej Fibich, Nidzica
2. Martin Procházka, Staročeská chalupa
3. Radek Bartošák, Chalupy z Čičman

P-IV technika senioři

1. Vladimír Novák, SBD-3 Dauntless
2. Vladimír Novák, Bf 109

Zvláštní ceny

O nejlepší model firmy CMK

1. Peter Hřib, DFS 230

O nejlepší model se znakem moravské orlice / čs. znak

1. Jan Petr, MiG-21 MF

O nejlepší model Messerschmitt

1. Tomáš Strapina, Bf 109 F2

O nejlepší model firmy AML

1. Boris Bednár, Fiat G50

Le štamperlík blašený

1. Václav Novák, Messerschmitt Bf 109

Pozn.: omlouvám se za případné chyby ve jménech soutěžících a v názvech modelů. Pokud se tak stalo, napište mi na bacomonday(at)seznam.cz a já to opravím.

© od 2004 Antonín Bačo ml.